Rychlá půjčka od eCREDIT s.r.o.Pro ty, kteří mají zájem o rychlou půjčku, ale potřebují půjčit větší finanční obnos, může být řešením rychlá půjčka od společnosti eCREDIT s.r.o. Tato nebankovní společnost nabízí rychlou půjčku ve výši od 10 až do 70 000 Kč. Kromě běžných podmínek, jako je věk min. 18 let, česká státní příslušnost nebo vlastní bankovní účet je zde ale ještě jedna zásadní podmínka a tou je minimální příjem ve výši 11 000 Kč. Tato rychlá půjčka tedy není pro každého a k jejímu vyřízení je potřeba předložit více dokladů – kromě občanského průkazu ještě např. výpisy z účtu, potvrzení o příjmu atd. Žádost o půjčku je možné vyplnit on-line na internetových stránkách http://ecredit.cz/ nebo si zavolat na bezplatnou zákaznickou linku 800 999 666. Délka splatnosti úvěru může být od 3 do 60 měsíců a samozřejmě kdykoliv v průběhu jeho trvání je možné jej předčasně splatit. Co se týká splácení půjčky, tak to je možné dělat třemi způsoby – buď svolením k inkasu nebo osobně na pokladně eCREDITU a třetí, méně obvyklou možností jsou srážky ze mzdy. Kromě této rychlé půjčky ještě eCREDIT poskytuje větší úvěry až ve výši jednoho milionu Kč i více, ale zde už je třeba ručit nemovitostí. Třetím typem úvěru je pak půjčka s ručením automobilem, která může být od 50 000 do 1 000 000 Kč.

Servis24 přihlášení na účet z mobilního telefonu je velice snadné. Servis24 internetbanking je služba České spořitelny.

Rychlá půjčka od banky

Rychlé půjčky jsou spíše doménou menších nebankovních společností, ale i u některých bankovních institucí můžeme, pokud tolik nespěcháme, získat relativně rychlou půjčku. Bude to sice trvat malinko déle než např. u tzv. finských půjček, na druhou stranu u bankovní půjčky máme výhodnější podmínky a taková půjčka se tedy více vyplatí. Dalším podstatným rozdílem je výše půjčky – u bankovních půjček bývá výrazně vyšší jak maximální, tak ale i minimální výše půjčky. Pokud si tedy potřebujeme půjčit např. 1 000 Kč, tak nemá moc smysl se obracet na banku s žádostí o půjčku, protože minimální výše půjček tam začíná na mnohem vyšší hranici. Řešením ale může být třeba kontokorent, který už dnes nabízejí téměř všechny banky.

Poskytujeme nebankovní půjčky ihned na účet z pohodlí domova. Je mnoho subjektů, které nabízí půjčky bez registru a také bez poplatků za vyřízení půjčky. Česká spořitelna půjčky nabízí i přes internet, aby maximálně vyšla vstříc svým klientům, kteří si chtějí všechny informace nejdříve zjistit předem.Rychlá půjčka od Raiffeisenbank

Jednou z bankovních institucí, které v České republice nabízejí rychlé půjčky je Raiffeisen bank, která má ve své nabídce rychlou Osobní půjčku. Výše tohoto úvěru se může pohybovat od 20 až do 500 000 Kč a doba splatnosti je od 6 do 72 měsíců. Žádost o tuto půjčku je možné si podat on-line na internetových stránkách Raiffeisenbank na adrese http://www.rb.cz/. Půjčku pak najdeme pod odkazem Osobní finance a Úvěrové produkty. Výhodou je absence poplatků za sjednání i vedení půjčky, možnost předčasného i mimořádného splácení zdarma a zadarmo je i základní pojištění schopnosti splácet. V případě potřeby je v průběhu trvání úvěru možnost si výši pravidelné splátky snížit, změnit den, kdy ji splácíme a při řádném splácení si můžeme limit úvěru i navýšit. Kromě internetové žádosti si o půjčku můžeme zažádat i po telefonu zavoláním na bezplatnou infolinku 800 900 900 a samozřejmě také osobně na všech na pobočkách Raiffeisenbank, které jsou ve všech krajích České republiky. Při převodu platebního styku do této banky navíc získáte snížení úrokové sazby o jedno procento.

Půjčka bez doložení příjmu je vyřízena velice rychle. Půjčka do výplaty je požadována především v období Vánoc.

Rychlá půjčka od UniCredit Bank

Další bankou, u které si můžeme vzít rychlou půjčku je UniCredit Bank. Po vyplnění krátkého registračního formuláře na internetu, který nám zabere jen pár minut se hned na druhý den dozvíme, jestli nám půjčka byla schválena. Rychlá půjčka od této banky se jmenuje PRESTO půjčka a jedná se o neúčelový úvěr ve výši 30 000 až 1 000 000 Kč. Půjčku je pak možné splácet od 12 až do 84 měsíců. Samozřejmostí je i možnost pojištění pro případ neschopnosti splácet. PRESTO půjčku je možné kdykoliv předčasně splatit bez jakéhokoliv poplatku navíc a v průběhu splácení je možné si až 5x odložit splátku. Bližší informace o tomto úvěru a přesné podmínky najdeme na přehledných internetových stránkách na adrese https://www.unicreditshop.cz/presto-pujcka, kde si můžeme o půjčku rovnou požádat. Můžeme se zde také podívat na další produkty této banky, jako např. sloučení úvěrů, hypotéky, spořicí účty atd.

Půjčka Česká spořitelna je unikátní finanční produkt. Finská SMS půjčka je zaměřena především na nízké obnosy. Home Credit půjčka se zaručuje kvalitou a poctivostí za kterou stojí silná společnost.

Srovnání rychlých půjček

Poskytovatelů rychlých půjček je na našem trhu skutečně velké množství a tak se před tím, než si u některého z nich o půjčku požádáme, vyplatí si jejich nabídky porovnat. To můžeme udělat buď tak, že si důkladně prostudujeme jejich internetové stránky, ale můžeme také využít některých webů, na kterých jsou přehledně srovnány jednotlivé bankovní i nebankovní společnosti a jejich úvěrové produkty. Zajímavou aplikací, která určitě stojí za vyzkoušení je kalkulačka půjček na stránce Finmarket.cz. Ke kalkulačce se můžeme dostat přímo zadáním odkazu http://www.finmarket.cz/kalkulacka-pujcek/ a po vyplnění několika základních informací a kliknutí na tlačítko Srovnat nabídky se nám objeví přehled možných bankovních i nebankovních půjček, které by pro nás byly vhodné včetně úroků, měsíčních splátek a šance na získání půjčky. Podobné srovnání úvěrů pak najdeme na stránce https://www.usetreno.cz/pujcky/. Další internetovou stránkou, která nabízí srovnání jak bankovních, tak nebankovních půjček je http://www.pujcky.cz. Na přehledných stránkách se můžeme podívat na informace o rychlých půjčkách předních společností v tomto oboru, jako jsou Provident Financial, Ferratum, Home Credit, Credium, Vitacredit nebo Citibank. Kromě porovnání půjček na této stránce najdeme i srovnání dalších finančních produktů, jako jsou hypotéky, povinné ručení nebo životní pojištění. Stránky jsou provozovány portálem úspory.cz, na kterém je srovnání dalších produktů, jako např. běžné účty, kreditní karty, různé druhy pojištění, spoření atd. Na stránkách uspory.cz se můžeme podívat i na srovnání nabídek dodavatelů elektřiny a plynu a vybrat si případně levnějšího dodavatele, u kterého budeme platit méně.

Servis24 přihlášení na účet zvládne kdokoliv.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!