Rychlá půjčkaVětšina lidí se občas může dostat do situace, kdy nutně potřebuje rychlou půjčku. Může to být např. v momentě, kdy jim chybí pár dní do výplaty a jsou bez peněz, nebo v případě nějaké nečekané události, kdy třeba přestane fungovat počítač, televize, lednička nebo pračka. V dnešní době už máme spoustu možností, jak rychlou půjčku sehnat. Poskytovatelů těchto půjček je na českém trhu obrovské množství a navíc půjčují prakticky každému – takže k půjčce se mohou dostat i studenti, důchodci, nezaměstnaní nebo lidé se záznamem v registru dlužníků. Pokud na půjčku opravdu spěcháme, a nemáme možnost vzít si u banky např. kontokorent, jednou z možností jsou nebankovní půjčky. Poskytovatelů takových půjček je spousta a protože mají různě výhodné nabídky, stojí za to si na internetu projít jejich stránky a vybrat si tak takovou rychlou půjčku, která se nám nejvíc vyplatí. Půjčit si můžeme přímo z pohodlí domova přes internet, nebo přes smsku, aniž bychom museli někam jezdit. Někde je potřeba jen registrace na webových stránkách, jinde ještě ověření po telefonu nebo přes heslo zaslané poštou, jinde (jako např. u Provident Financial) za vámi přijede pracovník firmy až k vám domů a třeba u rychlých půjček na směnku musíte naopak zajít do notářské kanceláře kvůli podepsání směnky a ověření podpisů.

Půjčka bez doložení příjmu je vhodná pro podnikatele i běžné občany. Půjčka do výplaty je vhodná pro osoby s vysokými náklady na život.

Pro koho je vhodná rychlá půjčka?

Rychlá půjčka, kterou obvykle poskytují nebankovní společnosti je vhodná zejména pro ty, kteří na peníze hodně spěchají a potřebují je získat co nejrychleji. Je také vhodná pro ty, kteří by např. u banky půjčku nedostali (ať už kvůli záznamu v registru dlužníků, nedostatečnému příjmu atd.) a nebankovní společnosti jsou tak pro ně jedinou šancí. Je vhodná pro ty, kteří vědí, že tuto půjčku dokáží bez problémů splatit a nedostanou se tak do ještě větších finančních potíží. Rychlá půjčka má smysl v případě, že víme, že za pár dní nám přijde výplata a potřebujeme peníze hned teď a zároveň víme, že po výplatě půjčku bez problémů splatíme.

Výhodná půjčka Provident Financial je vhodná pro jednotlivce i větší firmy. Půjčka Citibank vám zajistí finanční nezávislost.Pro koho rychlá půjčka není vhodná?

Rychlá půjčka není vhodná pro ty, kteří na peníze nespěchají a mohou pár dní počkat a zároveň mají možnost získat úvěr od banky. Bankovní půjčky jsou totiž na rozdíl od těch nebankovních mnohem výhodnější, jsou u nich nižší úroky a poplatky a daleko nižší RPSN (roční procentní sazba nákladů). Rychlá půjčka je tedy spíše nouzovým řešením pro ty, kteří potřebují peníze ihned a nemohou čekat nebo nemají možnost získat půjčku od banky. Rychlá půjčka není vhodná ani pro ty, kteří si nejsou jistí, že ji budou moci bez problémů splatit. Vzhledem k tomu, že u těchto typů půjček bývají vysoké úroky, může se taková půjčka zákazníkovi hodně nevyplatit. Proto je třeba si vždy důkladně rozmyslet, jestli rychlou půjčku skutečně nutně potřebujeme.

Air Bank, člen skupiny PPF, nabízí svoje služby zákazníkům od listopadu 2011. Česká spořitelna patří mezi největší finanční domy působících v ČR.

Rychlá půjčka přes internet

Nejjednodušším a nejrychlejším způsobem, jak získat rychlou půjčku je požádat si o ni přes internet. Tuto formu žádosti dnes umožňují téměř všechny společnosti poskytující rychlé půjčky a i díky tomu, že velká většina lidí má přístup k internetu je tento způsob vyřízení půjčky nejoblíbenější. Při žádosti o rychlou půjčku prostřednictvím internetových stránek je obvykle třeba se nejdříve u vybraného poskytovatele zaregistrovat a vyplnit několik osobních údajů. Zároveň si můžeme rovnou vybrat o jak velkou částku máme zájem a také do kdy budeme schopni půjčku splatit. Výhodou těchto webových stránek je, že většinou je jejich součástí jednoduchá úvěrová kalkulačka, kde si můžeme sami nastavit dva základní parametry naší rychlé půjčky – její výši a dobu splatnosti. Okamžitě pak na monitoru vidíme, jaké budeme muset zaplatit poplatky a úroky a můžeme si tak podle toho nastavit ideální variantu, která nám bude nejvíce vyhovovat. Výhodou žádostí o rychlou půjčku přes internet je i rychlost vyřízení – obvykle se dozvíme, jestli nám byla nebo nebyla schválena už během necelé hodiny od podání žádosti, mnohdy už do pouhých patnácti minut. Dalším pozitivem je, že takto podaná žádost nás nic nestojí, na rozdíl od drahých telefonátů nebo placených SMS zpráv.

Servis24 přihlášení na účet je možné provést i na smartphonu. Jsme specialisté na nebankovní půjčky všeho druhu. Rychlá SMS půjčka s odesláním hotovosti na bankovní účet zákazníka.

Rychlá půjčka přes SMS zprávu

V posledních letech se nejen u nás, ale i v ostatních zemích Evropy masivně rozšiřují rychlé půjčky přes SMS zprávy. Jedná se obvykle o tzv. finské půjčky, které začala jako první poskytovat společnost Ferratum a to právě v této severské zemi. Postupně se pak tento typ rychlé půjčky rozšířil i do dalších zemí světa včetně České republiky. Poskytovatelů rychlých SMS půjček je u nás celá řada a většinou se jedná spíše o menší půjčky do 5 000 Kč, někdy i kolem 10 000. Obvykle pak rychlé SMS půjčky fungují tak, že poté, co se na webových stránkách poskytovatele zaregistrujete, vám přijde na mobil smska s kódem, který pak zadáte na internetu.

Poskytujeme nebankovní půjčky ihned na účet z pohodlí domova. Je mnoho subjektů, které nabízí půjčky bez registru a také bez poplatků za vyřízení půjčky. Česká spořitelna půjčky nabízí i přes internet, aby maximálně vyšla vstříc svým klientům, kteří si chtějí všechny informace nejdříve zjistit předem.

Rychlá půjčka po telefonu

Třetí možností, jak si zažádat o rychlou půjčku, je žádost prostřednictvím telefonického hovoru. Tato možnost je vhodná např. pro ty, kteří nemají doma přístup na internet, nebo prostě dávají přednost tomuto typu jednání. V každém případě, pokud si chceme podat žádost, nebo se informovat o podmínkách rychlé půjčky po telefonu, měli bychom se nejdříve ujistit, kolik nás takový hovor bude stát. V zásadě existují tři typy čísel, které poskytovatelé rychlých půjček používají. V ideálním případě to mohou být tzv. zelené linky, které začínají předčíslím 800 a hovor na ně je zcela zdarma. Takovou bezplatnou linku provozuje např. společnost Provident Financial a při takovém telefonátu můžeme být v klidu, protože za něj nebudeme nic platit. Druhou možností jsou běžná telefonní čísla, za která zaplatíme stejnou sazbu jako za jakýkoliv jiný hovor. Existuje však ještě jeden typ čísel a to jsou linky začínající číslem 9. Na ty bychom si měli dát pozor, protože pokud např. narazíme na inzerát slibující rychlou půjčku, která je však podmíněna telefonátem na takové číslo, může se s vysokou pravděpodobností jednat o podvod. Lidé, kteří si tohle neuvědomí, tak často utratí stovky až tisíce korun za telefon a nakonec ani rychlou půjčku nedostanou.

Rychlá půjčka od Via SMS s.r.o.

Mezi poskytovatele rychlých nebankovních půjček přes smsky patří společnost Via SMS s.r.o. Tato firma má kromě České republiky pobočky i v dalších zemích Evropy, jako je Španělsko, Švédsko a Polsko. Pro získání této rychlé půjčky je třeba mít vlastní bankovní účet, ze kterého bude třeba poslat registrační poplatek 1 Kč a mobil, na který nám přijde aktivační kód. Půjčka je určená lidem ve věku od 20 do 65 let, kteří jsou občany ČR a nejsou v prodlení se splátkami u jiných institucí. V případě první půjčky do 1000 Kč s dobou splatnosti do 15 dní pak neplatíte žádný poplatek. V případě opakovaných půjček je možné se dostat až na 12 000 Kč, což je maximální možná půjčka od této společnosti. Klienti Via SMS mají také zajímavou příležitost, jak si přivydělat – pokud tuto rychlou půjčku doporučí svým známým a ti se zaregistrují a uhradí registrační poplatek 1 Kč, získají za každého takového člověka odměnu 100 Kč. Půjčka od Via SMS patří mezi nejrychlejší půjčky na trhu. Po registraci dostávají žadatelé okamžitě rozhodnutí o tom, jestli jim byla žádost o půjčku schválena a peníze jsou odeslány na jejich bankovní účet během několika minut. Veškeré bližší informace o této rychlé půjčce pak najdeme na internetových stránkách https://www.viasms.cz/.

Rychlá půjčka od Perfect Money

Další nebankovní společností, která poskytuje rychlé půjčky, je Perfect Money s.r.o. Jedná se o českou firmu, která přijímá žádosti o rychlou půjčku nonstop a poskytuje úvěry ve výši 1 až 5 000 Kč. Při první rychlé půjčce si klient může půjčit maximálně 3000 Kč, při druhé už 4000 a od třetí půjčky je možné získat 5 000 Kč. Žádost o půjčku se podává on.line na webových stránkách https://perfect-money.cz/ nebo telefonicky na čísle 212 248 200. Co se týká splácení půjčky, tak to je možné provést buď klasicky bankovním převodem nebo na přepážce Fio banky nebo na pobočkách České pošty. Splatnost půjčky je v případě potřeby možné si prodloužit a to celkově až o 14 dní – vždy je pak ale třeba zaplatit poplatek za prodloužení. Pokud jde o rychlost vyřízení, tak obvykle nejpozději do jedné hodiny dostanete e-mail s odpovědí, zda vám půjčka byla schválena. V případě první půjčky se peníze žadateli posílají až poté, co firma dostane podepsané dokumenty, u každé další půjčky už je to rychlejší a peníze jsou připsány ještě v den žádosti, nejpozději pak hned následující den. K této rychlé půjčce není potřeba mít žádného ručitele ani záruku a dostat ji mohou občané starší 18 let. Jediný doklad, který je k vyřízení potřeba je platný občanský průkaz.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!