SMS půjčka ihned od FAST CREDITDalším poskytovatelem esemes půjček ihned je společnost FAST CREDIT s.r.o, která nabízí malé půjčky od 1 000 do 5 000 Kč. Půjčit si u ní můžete buď 1 000, 3 000 nebo 5 000 Kč a dobu splatnosti si můžete vybrat buď na 10, 20 nebo 30 dní. Půjčku je možné si i prodloužit zaplacením příslušného poplatku. Úvěr je možné si vzít dvěma způsoby – buď přes internetové stránky nebo formou SMS zprávy. V obou případech je ale nutné se nejdříve zaregistrovat na internetových stránkách http://www.minitpujcka.cz/. V registračním formuláři je třeba vyplnit naše rodné číslo, křestní jméno, příjmení, e-mailovou adresu a číslo mobilního telefonu. Pak si přečteme smlouvu o půjčce, zaškrtneme souhlas s jejími podmínkami a souhlas s nakládáním s osobními údaji a klikneme na tlačítko Pokračovat. Poté je třeba – stejně jako u mnoha jiných poskytovatelů SMS půjček ihned – uhradit registrační poplatek ve výši jedné koruny a to buď přes internetové bankovnictví nebo bezhotovostním převodem na přepážce banky. Jakmile FAST CREDIT obdrží naši platbu, odešle nám ID a dočasné heslo a my se budeme moci přihlásit na náš účet. Tato SMS půjčka ihned je určená lidem ve věku od 18 do 65 let, kteří jsou občany České republiky, starší zájemci půjčku dostat nemohou. Není potřeba mít žádného ručitele ani zástavu a půjčka je poskytována i lidem s nízkými nebo žádnými příjmy nebo se záznamem v registru dlužníků.

Rychlá půjčka ihned pro Vaše finanční potřeby. Home Credit půjčka se zaručuje kvalitou a poctivostí za kterou stojí silná společnost. Servis24 přihlášení na účet zvládne kdokoliv.

SMS půjčka ihned od creditON.cz

Bleskové krátkodobé SMS půjčky ihned u nás nabízí čím dál více nebankovních institucí. Jednou z nich je i společnost creditON.cz, která poskytuje rychlé SMS půjčky ihned od 500 Kč až do 15 000 Kč. V případě první půjčky je maximum 4 000 Kč, s každou další už se maximální limit úvěru postupně zvyšuje – u druhé a třetí půjčky je to 7 500 Kč, u čtvrté a páté 10 000 Kč a od šesté půjčky je to již zmíněných 15 000 Kč. Dobu splatnosti úvěru si můžeme sami zvolit a to od jednoho do maximálně 40 dní. Půjčku je po uhrazení poplatku samozřejmě možné i prodloužit a to až o jeden měsíc. Pro získání půjčky je třeba se nejdříve zaregistrovat na webových stránkách pod odkazem http://www.crediton.cz/. Registraci provedeme tak, že na hlavní stránce klikneme na tlačítko Požádat o půjčku a zobrazí se nám registrační formulář. Do něj vyplníme několik základních informací o naší osobě – křestní jméno a příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu, číslo bankovního účtu, e-mailovou adresu a číslo mobilního telefonu. Na pravé straně obrazovky si pak nastavíme výši požadované půjčky a dobu splatnosti. Zaškrtneme souhlas s podmínkami a klikneme na tlačítko Dále. V tom okamžiku nám na mobil přijde smska s kódem pro potvrzení čísla našeho bankovního účtu, který zapíšeme do připraveného políčka a klikneme na tlačítko Pokračovat. Co se týká věkové hranice, tak ta je zde omezená na žadatele od 18 do 60 let. Jinak je podmínkou pouze být občanem ČR, mít aktivní mobilní číslo a vlastní bankovní účet – žádné jiné podmínky zde nejsou, nemusíme mít ručitele ani není třeba předkládat žádné doklady. Do částky 4 999 Kč není potřeba podepisovat smlouvu, ale pokud půjčka tuto sumu převyšuje, už je potřeba podepsat Smlouvu o půjčce. Kromě přehledných a velmi dobře zpracovaných internetových stránek má creditON.cz také telefonickou zákaznickou linku, která je v provozu 7 dní v týdnu, dále pak kontaktní e-mail, fax, a dokonce i Skype a facebookovou stránku pod odkazem https://www.facebook.com/creditonCR.Servis24 přihlášení na účet z mobilního telefonu je velice snadné. Servis24 internetbanking je služba České spořitelny.

SMS půjčka ihned od Via SMS

SMS půjčku ihned až do výše 12 000 Kč nabízí společnost Via SMS s.r.o., která provozuje svoje webové stránky na adrese https://www.viasms.cz/. Pokud  jste si od této nebankovní instituce ještě nikdy úvěr nebrali a stačí vám půjčka ve výši 1 000 Kč, je pro vás tato SMS půjčka ihned úplně ideální – při první půjčce na účet do 1 000 Kč totiž neplatíte žádné poplatky ani úroky. Samozřejmě v případě dalších standardních půjček už poplatky jsou. Opakované půjčky u Via SMS už pak mohou být vyšší, druhá půjčka může být maximálně 6 000 Kč, třetí 8 000 Kč, čtvrtá 10 000 Kč a konečně od páté půjčky už lze dostat až 12 000 Kč. Dobu splatnosti si pak můžete nastavit od jednoho do maximálně 30 dní. Tato SMS půjčka ihned je určená pro občany ČR ve věku od 20 do 65 let a před první žádostí je třeba se na internetových stránkách zaregistrovat a uhradit korunový registrační poplatek. Při opakovaných žádostech už  si můžete vybrat, jestli si žádost podáte on-line nebo prostřednictvím SMS zprávy. Mezi velké přednosti této půjčky patří zejména její rychlost a snadné vyřízení. Zajímavá je také možnost získat peníze za to, že půjčku doporučíte svým přátelům – za každého z nich, který se zaregistruje a uhradí registrační poplatek, získáte na váš účet 100 Kč.

Půjčka bez doložení příjmu je vhodná pro podnikatele i běžné občany. Půjčka do výplaty je vhodná pro osoby s vysokými náklady na život.

SMS půjčka ihned od Kredito 24

Poslední SMS půjčkou ihned, na kterou se podrobněji podíváme, je půjčka od společnosti Kredito24. Ta kromě České republiky působí ještě v Rusku, Polsku a Španělsku a její internetové stránky jsou na adrese http://www.kredito24.cz/. O půjčku od Kredito24 je možné si zažádat dokonce hned třemi způsoby – kromě on-line žádosti přes internet a SMS žádosti je možné využít také speciální mobilní aplikaci, která je zdarma k dispozici pro mobilní telefony s operačními systémy iOs a Android. V případě první žádosti je třeba se na webových stránkách zaregistrovat a maximální výše úvěru je 4 500 Kč. V případě opakovaných půjček se jejich maximální částka postupně zvyšuje a to až do výše 12 500 Kč. Vyřízení této SMS půjčky je velmi rychlé – posouzení žádosti trvá maximálně 15 minut a v případě jejího schválení jsou peníze na váš bankovní účet okamžitě odeslány. Kromě webových stránek má Kredito24 také svůj profil na Facebooku a to pod odkazem https://www.facebook.com/Kredito24CZ.

Půjčka Česká spořitelna je unikátní finanční produkt. Poskytujeme nebankovní půjčky ihned na účet z pohodlí domova. Je mnoho subjektů, které nabízí půjčky bez registru a také bez poplatků za vyřízení půjčky.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!