SMS půjčka ihned od FINSPACEPrvní Esemes půjčkou ihned, kterou si blíže představíme, je půjčka od společnosti FINSPACE s.r.o., která tyto rychlé úvěry nabízí na webových stránkách http://www.mobilpujcka.cz/. Tato rychlá SMS půjčka je určená všem žadatelům starším 18 let poté, co se zaregistrují na internetových stránkách. První půjčka je vždy ve výši 1 000 Kč a je zasílána poštovní poukázkou. Od druhé půjčky je pak možné si postupně brát vyšší úvěry, ale FINSPACE má nabídku rozdělenou podle věku žadatele. Klienti ve věku od 18 do 24 let si mohou na druhou půjčku vzít maximálně 2000 Kč, na třetí 3000 Kč, na čtvrtou 4 000 Kč a na pátou 5000 Kč. Klienti starší 24 let mají tyto limity vždy o dva, resp. tři tisíce vyšší – tzn. druhá půjčka může být ve výši 3 000 Kč, třetí 5 000 Kč, čtvrtá 7 000 Kč a konečně pátá půjčka 10 000 Kč. Pokud jde o splatnost této SMS půjčky, tak na rozdíl od jiných poskytovatelů, tady si délku půjčky nemůžete sami zvolit, ale je vždy nastavena na 21 dní. Půjčku je možné si i prodloužit a to o 14 dní. Žádost o prodloužení se posílá formou SMS zprávy a poplatek je vždy 25 procent z půjčené sumy. Půjčky je třeba splácet včas, protože pokuty za prodlení jsou zde poměrně vysoké.

Česká spořitelna má u nás dlouholetou tradici. ČSOB internetbanking vám umožní přístup k vašim financím. GE Money je tradiční americká bankovní společnost.

SMS půjčka ihned od CRESCO Group

Další nebankovní institucí, která poskytuje SMS půjčky ihned je CRESCO GROUP s.r.o, která svoje půjčky nabízí na stránce http://www.cgpujcka.cz/. Žádost o půjčku zde probíhá tak, že nejdříve musíme do políčka uprostřed stránky vyplnit naši e-mailovou adresu. Dalším krokem je výběr výše půjčky a doby splácení. Minimální výše úvěru je zde 500 Kč a maximální je 12 000 Kč. Doba splácení pak může být – v závislosti na výši půjčky – 15, 21 nebo 30 dní. Jakmile máme nastavenou výši SMS půjčky ihned i dobu splácení klikneme na tlačítko Další krok a následuje jednoduchý formulář, do kterého vyplníme pár základních údajů o naší osobě – křestní jméno, příjmení, rodné číslo a číslo mobilního telefonu. Zaškrtneme souhlas se zpracováním osobních údajů a klikneme na tlačítko Odeslat. K dokončení žádosti nám ještě zbývá poslední krok a tím je vyplnění několika dalších údajů, mezi které patří číslo občanského průkazu, naše přesná adresa a číslo bankovního účtu. Pak už jen klikneme na tlačítko Dokončit a žádost o SMS půjčku je odeslaná. Následně už jen počkáme na to, až nás bude telefonicky kontaktovat pracovník call centra, který s námi projedná naši žádost. Informace o přijetí žádosti nám také přijde e-mailem.Půjčka do výplaty je požadována především v období Vánoc. Rychlá půjčka ihned pro Vaše potřeby – musíte se jenom zaregistrovat a zažádat o půjčku.

SMS půjčka ihned od ECVI Group

Rychlé SMS půjčky ihned nabízí také společnost ECVI Group s.r.o. Půjčky si je možné vzít buď přes internetové stránky na odkaze https://www.express-credit.cz/ a nebo formou SMS zprávy. Nejdříve je však třeba se na těchto stránkách zaregistrovat a zaplatit registrační poplatek ve výši jedné koruny. Po převedení tohoto poplatku na účet firmy pak dostaneme uživatelské ID a heslo. Uživatelské ID nám přijde formou smsky a heslo e-mailem. Co se týká výše půjčky, tak je možné si vzít úvěr od 1 000 až do 10 000 Kč s tím, že noví žadatelé, kteří si u této společnosti berou první úvěr, mohou napoprvé dostat maximálně 2 000 Kč. Půjčku je třeba splatit do jednoho, dvou, tří nebo čtyř týdnů a v případě potřeby je možné si její splatnost prodloužit. Pokud jde o podmínky, pro koho je tato SMS půjčka ihned určena, tak žadatel musí být ve věku od 21 do 65 let, nesmí mít neuhrazené dluhy, musí mít zaměstnání a mít v pořádku platební historii. Je třeba si dávat pozor na včasné splacení půjčky, protože poplatky za prodlení jsou docela vysoké a v případě, že klient svoji půjčku neuhradí ani do 30 dnů, je mu naúčtována pokuta ve výši 5 000 Kč.

Česká spořitelna půjčky nabízí i přes internet, aby maximálně vyšla vstříc svým klientům, kteří si chtějí všechny informace nejdříve zjistit předem. Půjčka bez doložení příjmu je vyřízena velice rychle.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!